Nordic Walking chůze s holemi

POZOR ! Mé kurzy Vám proplatí VZP až do výše 500Kč . Na pravidelné kurzy je nutné se telefonicky přihlásit. Kurzy se konají ve dnech: Úterý 10:00 – 11:30 Čtvrtek 17:30 – 19:00 Start: Od čerpací stanice Shell. Cena každé lekce 125.- V ceně: Zapůjčení kvalitních holí LEKI, ledvinky, lahev 0,5l vody. !POZOR! Mé kurzy proplácí pojišťovna VZP až do výše 500.-! Nordic Walking je sportovní chůze se speciálně navrženými holemi. Přináší velice efektivní pohyb a snadnou cestu ke zvýšení fyzické kondice bez ohledu na věk, pohlaví, nebo aktuální fyzickou kondici.

Výživové poradenství řešení vaší výživy

Při výšlapu Vám poradím a zodpovím otázky týkající se výživy. Můžete si i pro skupiny objednat kompletní přednášku o vlivu psychiky a výživy na vznik civilizačních chorob.

Průvodce po Krkonoších známá i neznámá místa

Průvodce po Krkonoších - místa známá i neznámá. Pořádání jednodenních i vícedenních výšlapů na objednávku. Využití slev na označených místech KLUB NW-Krkonoše POINT

Priessnitz Walking chůze vodou

Priessnitz walking je nový druh celostní klimatoterapie, která je spojením pohybové aktivity nordic walking, dechových cvičení a parciálního ochlazováním končetin.